Rejestracja /
 
 
 
 
 
 
10 Listopad 2018

Porażka na pożegnanie. Armatura - Pycho 2:0

W trudnych warunkach, bo przy gęstej mgle przyszło nam rywalizować z Armatura Kraków. Niestety "gospodarze" szybciej zaadoptowali się do aury i szybko strzelili dwie bramki. Później mimo chęci naszych zawodników to jednak Armatura była drużyna dojrzalsza, lepiej zorganizowaną i nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa z rąk. Nie ma co w większych szczegółach opisywać meczu, należy tylko pogratulować 3 punktów przeciwnikom i patrzeć z nadzieją na rundę rewanżową. Niestety ze smutnymi minami przyjdzie nam przezimować te kilka miesięcy. Jednak znając drużynę, ich charakter i wolę walki, a także zaangażowanie trenera. Należy oczekiwać że na wiosnę będziemy srogo rewanżować się drużynom które zdobyły z nami punkty, a Pycho będzie w końcu pięła się na coraz wyższe miejsce w lidze.
Liczymy że KIBICE w większej ilości i z jeszcze większym zaangażowaniem będą nas wspierać, a drużyna odwdzięczy się bramkami i emocjami nie tylko podczas ligowych spotkań.
W imieniu zawodników i zarządu dziękuję KIBICOM za obecność podczas tej rundy i zapraszam na kolejne mecze ale już w 2019 roku!!!
Dzikson
źródło: pychowianka.com
autor: Dzikson
FB-komentarzy Komentarzy

Dodaj komentarz!

Twój login:
Twój E-Mail:
Kod:
odśwież, jeżeli nie widzisz kodu
Wprowadź kod:
Tagi
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.