Rejestracja /
 
 
 
 
 
 
05 Styczeń 2019

Sp62 gra w WOŚP


Nasza Szkoła będzie wspierać 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

W dniach od 9-11 stycznia, (środa, czwartek, piątek) będzie prowadzona loteria fantowa. Uczniowie wykupują los i zdobywają losową rzecz. Losy będzie można nabyć za 2zł i 5zł. Całość będzie przeznaczona na rzecz fundacji. Uwaga! Za dany los należy zapłacić wyliczoną kwotę. Wszystkie pieniądze będą umieszczone w specjalnych puszkach WOŚP.

Drogi uczniu, rodzicu, nauczycielu! Jeżeli posiadasz fajny przedmiot, którego nie potrzebujesz, a przyda się naszym uczniom, dostarcz go do nas do wtorku (8 stycznia) na stołówkę. Nie zapomnij napisać imienia i nazwiska ucznia. Mogą to być rzeczy biurowe, drobne zabawki, gadżety itp., a także tak lubiane przez uczniów ciasta (dostarczamy je w środę, czwartek lub piątek). Dodatkowo zrób serce WOŚP na kartce, wytnij, pokoloruj i dostarcz je Panu Maćkowi. Mogą być różne rozmiary, im więcej tym lepiej! 

Liczymy na wasze wsparcie! Nie zabraknie serduszek dla darczyńców!
FB-komentarzy Komentarzy

Dodaj komentarz!

Twój login:
Twój E-Mail:
Kod:
odśwież, jeżeli nie widzisz kodu
Wprowadź kod:
Tagi
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.