Rejestracja /
 
 
 
 
 
 
27
 
27-12-2018, 18:24

Klasa 6b na II Gali Teatralnej w Teatrze Praska 52

12 grudnia po raz kolejny klasa 6b przedstawiła spektakl "O Popielu, którego myszy zjadły" - tym razem w czasie gali teatralnej, która była zakończeniem projektu realizowanego przez Teatr Praska 52. W czasie projektu uczniowie brali udział w warsztatach poświęconych pracy z ciałem oraz pozawerbalnym środkom ekspresji artystycznej pod kierunkiem pani Agnieszki Cianciary - Frohlich. Udało im się stworzyć sugestywny spektakl, który przenosi widzów w świat pradawnych opowieści i nastrojowej muzyki. Okazuje
61
 
28-10-2018, 11:11

International Green Film Festival

Klasa 3b SP 62 brała udział w festiwalu filmów ekologicznych "International Green Film Festival". Filmik trzecioklasistów w kategorii "Filmologia - Ekologia" zajął pierwsze miejsce. Wraz z dyplomem oraz statuetką, klasa wygrała rzutnik multimedialny, który został przekazany szkole i wycieczkę do Energylandii. Gratulacje dla 3b!!!
Czy wiesz, że...

W 1941 roku, na mocy okupacyjnych władz niemieckich o rozszerzeniu granic miasta Krakowa, zostały włączone do Krakowa Pychowice – jako XXVIII dzielnica katastralna.
Tagi
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.